Sibersahne 18 e Hoş Geldiniz

SiberSahne Oy Verin

SiberSahne 18 den hepinize merhaba

18 gün boyunca yapılacak yarışma ve talk showlarımızda, siz kıymetli ziyaretçilerimizi çok güzel süprizler bekliyor. Yapılacak yarışmadaki ödüllere hak kazanabilmek için 18 yaş ve üzerinde olmanız gerekiyor.  Sibersahne18 ‘ in düzenlemiş olduğu görüntülü ve sesli talk show, bilgi yarışmasında ki kategoriler şöyledir :

a) Genel kültür

  1. Bilimsel sorular
  2. Doğa ile alakalı bilgiler
  3. Biyoloji ve canlı türevleri
  4. Sanat / Film / Sinema

b) İnternet ve bilişim teknolojileri

  1. Web sitesi nasıl kurulur
  2. Google nedir ne işe yarar?
  3. En popüler browser hangisidir?
  4. Sibersahne 18 ne zaman kuruldu?

sibersahne 18

Sibersahne 18 yarışması jüri üyeleri

Jüri üyelerinin listesi hakkında bilgi almak için sayfanın en altında ki Abonelik kısmına email adresinizi yazınız.

Sibersahne 18 kameralı sohbet yarışmasına katılım

Yarışmamızın kuralları ve detayları hakkında geniş bilgi almak ve katılımcı olarak 18 gün boyunca  VIP üyelik hakları ile kameralı sohbet odalarımızda düzenlenicek olan yarışmalar için, sitenin en altında ki Abonelik kısmına email adresinizi yazarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Lütfen KATILIM İÇİN aşağıdaki formu doldurunuz

8 thoughts on “Sibersahne 18 e Hoş Geldiniz

  1. ben antepten mehmet.çok yalnızım bayanlar..benim gibi canı sıkılan ateşli bayanları bekliyorum..yaş 33 uzun boylu esmer yakışıklıyıım..ceza_27_1980@hotmail.com tel:05414911547 antep ve çevresinden özgür bayanlar arayın..

  2. Selamlar bende katılmak istiyorum yaşım 19 sitede adminlik yapmak müzik çalmak istiyorum, dj lik yapabilirim mesela. bana Dj lik öğretmek isteyen arkadaşlar varsa yazsın lütfen 18 yaş falan fark etmez bence yaş 18 gibi bi sınır koymayın. Yoksa ben mi yannış anladım ? öyle mi yoksa. msn verin ekliyim görüşelim çok istekliyim bu konuda gerçekten , çünkü okulu bıraktım , çalışmıyorum da evde boş boş oturuyorum bütün gün. Yapcak bişi yok canım sıkılıyor çok.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.