Kategori arşivi: SiberSahne 18

SiberSahne 18

CANLI CİNSEL SOHBET CHAT ODALARI

Kameralı görüntülü canlı cinsel sohbet chat odaları

Elbetteki +18 diyeceğiz yine. Çünkü işin içinde cinsellik ile ilgili mevzular olunca yetişkin kişilere hitap eden, onlara özel bir alan oluyor. İnternette hemen hemen her sohbet sitesi ve canlı sohbet kanallarında bu tarz bir bölüm vardır.Bir bölüm olmasa bile, bu tarz cinsel sohbetler içerde mutlaka geçiyor. Tabi genel olarak +18 sohbet değilde herkese açık olan sohbet odalarında her yaştan insan ve bayan, küçük yaştaki kullanıcılar olabileceği için böyle genele açık canlsı sohbet siteleri içinde cinsel sohbet yapılması uygun değildir. Hemen akla gelen bir soru ise; karşı tarafın gerçekten 18+ yaşında olduğunu nasıl bileceğim? sorusu. Bu sorunuza yanıtımız şu şekilde olabilir; Canlı görüntülü cinsel sohbet odaları kanalları içerisinde kullanıcıları denetleyen Admin ve moderatörler var. Bu yönetim sorumlusu arkadaşlar odalardaki kişileri denetler ve uygun olmayan yaş kriterindeki misafirleri, üyeleri siteyi kullanamayacak şekilde devre dışı bırakır. Ayrıyetten sizlerde  yaşının uygun olmadığını saptadığınız bir üyeyi görür veya tanırsanız onları, sohbet odaları içerisindeki  yetkililere bildirebilirsiniz.

canlı cinsel sohbet chat odaları

Cinsel sohbet chat odaları ücretsiz mi?

Evet ücretsiz, ancak dilerseniz extra özellikler ve daha yüksel kullanım haklarına sahip olmak için extra puanlar edinebilirsiniz. Bu kredi ve puanlar ile gold üyeliksiz ama VIP haklarına sahip olarak kendi sohbet odası açma gibi ve özel chat yapabilme gibi daha birçok hakların sahibi olursunuz. Birçok kişi parasız bedava kullanım talep ettiği için böyle bir kullanım ayrıcalığı da var. Oldukça kalabalık ve popüler olan en iyi muhabbet kanalları arasında olan sitemizde, iyi vakit geçireceğinizi ve bayanlar ile tanışmak için şansınızın yüksel olmasını dileriz. Tabii ki de toplumsal ahlaki kuralların uygulanması bu cinsel sohbet odaları içinde geçerli. Bunların yani kuralların neler olduğunu herdefasında hatırlatmak istiyoruz. Sebebine gelince; BEn sohbettten neden atıldım? Niye banlandım? sibersahne giremiyorum açılmıyor ? gibi sorunlar yaşamamanız için  Çünkü böyle problemleriniz genellikle canlı sohbet odaları ve kanalları içinde chat yaparken takınmış olduğunuz tutumdan dolayı ceza almış olmanız olabilir.

 

SİBERSAHNE 18

SiberSahne 18 kameralı sohbet modülü

Sibersahne’nin 18 isimli kameralı canlı sohbet modülündeki 4 kamera açma özelliği yenilenerek tab sistemi getirilmiştir. Tab sistemi ile browser üzerindeli sekmelere tıklayarak kameralı sohbet penceresi içinde extra sayfalar açarak ve her sayfada azami 4 canlı chat penceresi olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Sibersahne 18, Ücretsiz olarak indirilebilir veya dilerseniz web browser üzerinden kullanabilirsiniz. Flash player uygulamasının yüklü olması gerektiğini her defasında hatırlatıyoruz yine söyleyelim.

Sibersahne 18 neden fazla yenileniyor?

sibersahne 18
sibersahne 18

Çok sık güncelleme yapılmasının sebebi grafiksel arayüzde geliştirmeler yapılmasıdır. Eski versiyon sibersahne 18 stabil olarak çalışıyor olsa bile, gelişen web teknolojilerini kullanarak, ziyaretçilerimizin göz zevklerine daha tatminkar bir görsellik sunabilmek adına bazı yenilemeler yapıyoruz. Yenilikler sadece görsen anlamda yapılmıyor işlevsel olarakta yenilikler var bunun için masaüstü uygulamamızı kullananların yeni sibersahne 18 i indirmelerini tavsiye ediyoruz. Üyelerimizin email adreslerine indirme linkleri yollanacaktır

KAMERALI SOHBET ÜYELİKSİZ

Üyeliksiz kameralı sohbet

Üye olmak çok kişinin zoruna gittiği için, giriş formu sadece takma isim yani nickname yazarak yada kafanıza göre, herhangi bir lakabınız var ise bunu yazarak giriş yapmanızı sağlıyacak şekilde düzenlendi. üyeliksiz kameralı sohbet, sohbete giriş yaparken bir takım bilgiler için ayrılmış alanlardaki boşlukları doldurmaktan hoşnut kalmayan ziyaretçilerimiz için, misafir girişi yada üye olmadan sohbete katılabilme özelliğini sunuyor.

Gold üyelik istemeyen kameralı canlı sohbet

Zaten gold üyelik istemeyen site sayısı bugün çok az iken, bizler bunuda size sunuyoruz. Tamamen ücretsiz ve gold üyeliksiz canlı sohbet odaları yanlızca adınızı yazarak, yada isterseniz onuda yazmadan sallama bir isimle katılımda bululabileceğiniz muhabbet kanallarına dönüştü. Tabi tüm alanlar böyle değil. Yine Kayıt olmadan giriş yapabileceğiniz gibi, dilerseniz kayıt olabilirsiniz. Kayıtlı üyelerimizde eskiden olduğu gibi kendi isimleri ile odalara katılabilirler.

Üyeliksiz kameralı sohbet üyeliksiz chat

Üye olmadan canlı sohbet farkları nelerdir?

Tabi üyeliksiz sitelere giriş yaptığınızda bunun dezavantajlarıda var, bunlardar ilki ve çok sık karşılaştığımız şu; Bir başka kullanıcının siz kameralı sohbet odaları içinde değilken, sizin rumuz ile giriş yaparak sohbet edebiliyor olması. Bunun sebebi ise; Size ait özel bir şifreniz olmadığı için, yani üye olmadığınız ve kullandığınız ismi kaydettirmediğiniz için o ismi isteyen herkes kullanabiliyor.

Bir başka dezavantajı ise bizim canlı sohbet kanalları için geçerli olmasa da, diğer bazı görüntülü sohbet siteleri, odaları sistemin tüm özelliklerinden %100 olarak faydalanılabilmesi için, üye kaydı zorunlu kılıyor. Eğer öyle olmazsanız, 2. sınıf ziyaretçi muamelesi görüyor ve sitenin tüm özelliklerini kullanamıyorsunuz.

4 KAMERALI CANLI SOHBET SİTESİ SİBERSAHNE

4 kameralı canlı sohbet

Muli webcam özelliği ile kullanıcı arayüzünde 4 kişi ile aynı anda hızlı, canlı sohbet etmenizi sağlayan sibersahne görüntülü sohbet sitesi 27/11/2013 tarihi ile yeni bir güncelleme yayınladı. Portalımıza üye olan kullanıcılarımız güncel yeni sibersahne sürümünü email adrelerine gelen linke tıkladıktan sonra, kullanıcı panelinden kendilerine özel bilgileri ile giriş yaptıktan sonra indirebilirler. Sibersahne script modern son kullanıcı arayüz geliştirmesinden sonra HD kameralı sohbet yapmaya olanak tanıyor. Elbette yenilikler sadece bununla sınırlı kalmadı. Eski sibersahne üyeliksiz sohbet odaları ile yenisinin arasındaki farklardan biraz bahsetmemiz gerekirse şöyle sıralayabiliriz.

HD Canlı Kameralı sohbet odaları

Önceden söz verdiğimiz gibi 4 kameralı sohbet siteleri için sibersahne script kullananlar artık internet hızları  elverdiği sürece HD kalitede akışkan ve çok net 1080p görüntülü sohbet yapabilecekler.

4 kameralı canlı sohbet sibersahne eski

Elbette yüksek hızlı internet bağlantısı olması anlık, görüntülü sohbet kanallarında video akış performansınızı çok olumlu yönde etkilemektedir.

Siber Sahne eski Versiyon

sibersahne eski siteSibeSahne‘nin eski versiyonunu isteyenler

Hatırlarsınız, bunu uzun zaman kullanmıştık. Hala bu versiyonumuza alışık olan üyelerimiz için eski tasarımız tekrar yayınlıyoruz. Dilerseniz eski siber sahne üzerinden giriş yapabilirsiniz. Yıllarca kullanıcılarımız eski sibersahneye alışık oldukları için bazıları yenilenen görüntüle alışamadıklarını bildiriyorlar. Bunun için bizde eski dostlarımızı kırmayarak  önceki tasarım ve kameralı sohbet odalarımızı devreye soktuk tekrardan.

eski-sibersahne

Sibersahne 18 e Hoş Geldiniz

SiberSahne 18 den hepinize merhaba

18 gün boyunca yapılacak yarışma ve talk showlarımızda, siz kıymetli ziyaretçilerimizi çok güzel süprizler bekliyor. Yapılacak yarışmadaki ödüllere hak kazanabilmek için 18 yaş ve üzerinde olmanız gerekiyor.  Sibersahne18 ‘ in düzenlemiş olduğu görüntülü ve sesli talk show, bilgi yarışmasında ki kategoriler şöyledir :

a) Genel kültür

  1. Bilimsel sorular
  2. Doğa ile alakalı bilgiler
  3. Biyoloji ve canlı türevleri
  4. Sanat / Film / Sinema

b) İnternet ve bilişim teknolojileri

  1. Web sitesi nasıl kurulur
  2. Google nedir ne işe yarar?
  3. En popüler browser hangisidir?
  4. Sibersahne 18 ne zaman kuruldu?

sibersahne 18

Sibersahne 18 yarışması jüri üyeleri

Jüri üyelerinin listesi hakkında bilgi almak için sayfanın en altında ki Abonelik kısmına email adresinizi yazınız.

Sibersahne 18 kameralı sohbet yarışmasına katılım

Yarışmamızın kuralları ve detayları hakkında geniş bilgi almak ve katılımcı olarak 18 gün boyunca  VIP üyelik hakları ile kameralı sohbet odalarımızda düzenlenicek olan yarışmalar için, sitenin en altında ki Abonelik kısmına email adresinizi yazarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Lütfen KATILIM İÇİN aşağıdaki formu doldurunuz

Kameralı Sohbet

Sibersahne kameralı sohbet odaları – Hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi bir süre yeni versiyon sohbet kanallarımız güncelleme nedeni ile yazılımsal olarak yenilendi. Ve yep yeni harika muhabbet ortamında keyifle vakit geçirebilmeniz adına sizlere son sürümü kullanmanız için yayına koyduk.

Sibersahne kameralı sohbet girişsibersahne

Kullanıcılarımızdan gelen bilgilere göre yeniden tasarlanan bazı özellikler ekleyerek kameralı sohbet uygulamasını geliştirdik. Artık çok daha net ve mükemmel denilecek derecede kaliteli görüntülü sohbet yapabiliyorsunuz. Bundan dolayı CamZU ekibine teşekkür ederiz. Ayrıca sitemizi kıskanan ve çatlayan sohbetideli yi kınıyoruz. Çünkü kendileri birşey beceremediklerinden olsa gerek hep sağa sola iftiralar atarak gündemde kalmaya çalışan küçük ve beceriksiz bir ekipler. Tabi ki öğrenecekleri çok şey var daha Ama ilk öğrenmeleri gereken; Başkalarını taklit ve kopya etmemek.

Biz ne yaparsak aynısını yapmaya çalışan sohbetideli  bizim yarattığımız site ile dehşete düşmüş ve paniklemiş :) olsun . Öyle kendi sitelerinin kenarına alt sayfalarına  Yok Şu site virüslüdür, yok şu site bizim düşmanımız yazarak  o sitelerin isimlerini hem kötüleyip hemde onların isimleri ile kendilerine ziyaretçi çekmeye çalışan bu amatör arkadaşlarada bu ders olsun diyoruz .

Kameralı sohbet

Bu tarz siteleri çok sevdiğinizi bildiğimizden dolayı bizlerde webtabanlı projemiz olan kamerayla çalışan sistemimizi, websitesi versiyonu olarak yeniden internet piyasasına sunduk. Müşterilerimizle yapmış olduğumuz konuşmalarımız, kalite stantartlarına uyumlu, Google dostu ve teknolojinin son Video Chat sistemi codeclerini kullanan yazılımımızın tüm ihtiyaçları karşıladığı doğrultusunda birleşiyor. Yani eğer sizlerde odaları, kanalları gezip görecek olusanız bunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Kameralı sohbet
Kameralı sohbet

Kameranızla sohbeti odalarımızda deli gibi eğlenerek yaşayın!

Evet, çok eğneneceğinizi bildiğimizden dolayı böyle bir başlık atarak söze girmeyi uygun gördük. Nitekim, beğendiklerini bize bildiriyorsunuz, bizlerde bu doğrultuda teşekkür mesaj ve yazılarımızı siz değerli sohbeti sevenlerimize yani sadık ziyaretçilerimize sitemizden yayınladığımız duyurular ile iletiyoruz. 24/07/2013 tarihi itibarıyla yenilenen modüllerimize beğeneceğinizden emin olduğumuz yepyeni özelliklerle birlikte gelen uygulamalar ekledik. Gold üyelik istemeyen ayrıca %100 olarak tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz kameralı sohbet siteleri yazılımımız, bugünden başlayarak dahada hoşunuza gideceğini fark ettiğimiz özellikler ile donatılmıştır.

Görüntülü chat

Chat kelimesi inglizce olmasına rağmen bizim lugatımızda oldukça kullanılmakta. Görüntülü chat bildiğiniz canlı sohbetten farkı yoktur. Sadece yabancı olarak farklı söylenişini ifade etmektedir.