sibersahne

Sibersahne

Sibersahne son birkaç yılın en sevilen ve tercih edilen kameralı sohbet odaları servisine ev sahipliğini yapmış siteleri 1. olarak temsil etmiştir. Bu süreçte sibersahneyi seven kullananların sayısı yüzbinlere ulaşmıştır. Sadece kameralı sohbet değil, blog ve paylaşım, sosyal medya takibi ve bildirimleri ile sibersahne ilgi çekici, takip edilen bir portal halini almıştır. Arkasından gelen bir çok genç siteye örnek teşkil etmiş, webmaster arkadaşların ilham kaynağı olmuştur. Birçok kişi sibersayneye benzer siteler açmış, kendi çaplarında topluluklar oluşturarak, sanal siber muhabbet ortamları kurmuştur.

Sibersahne en net ve kolay sohbet sitesidir

Sibersahne benzerlerine oranla çok daha net ve kolay kullanım olanakları sunar. Bunun sebebi basit alt yapısıdır. Tamamen kullanıcılar düşünerek yapılmış, kolay giriş, üyeliksiz kullanma özellikleri vardır. Sibersahne bu niteliklerinden dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilmekte, önerilmekte ve yaygın biçimde kullanılmaktadır. Sibersahne kullananlar uzun zamandır mevcuttur. Ve bu üyeler, ziyaretçiler sibersahneye çok sadık sürekli giriş yapan 18 yaş ve üzeri kişilerden oluşuyor. Sibersahne her yaştan kitleye hizmet veriyor. +18 kanalları ve aile için uygun içerikli temiz sohbet bölümleri olan odaları da vardır.

Sibersahne ücretsiz ve öyle kalacaktır

Sibersahneyi özel kılan yönlerinden birisi de tamamen %100 ücretsiz olmasıdır. Bu şekli ile internette sohbeti sevenlerin gönlünü kazanmıştır. Ve her zaman bu şekilde kalacaktır. Dileyen herkes, istediği zaman sibersahneyi hiç para ödemeden bedava şekilde kullanabilmesi için böyle bir yayın şekli düşündük.

Sizi sibersahnede rahatsız eden birisi mi oldu?

Sibersahneye bazen insanlar için dalga geçmek yada onlara raharsızlık vermek amacı ile giriş yapan, kötü niyetli, ahlaksız, ortam bozucu karakterler olmaktadır. Ne yazıkki bu tarz insanlar her hangi bir zamanda, her hangi bir yerde bir şekilde karşımıza çıkabilmektedirler. Sibersahnede bu kişilerden uzak olmanın yollarından biri, onları gördüğünüz anda odaları yöneten admin ve moderatör yetkilerine sahip olan arkadaşlara şikayet etmektir. Bu şikayet anında değerlendirilir ve kötü niyetli o kullanıcı, bayan ve bay fark etmemek üzere siteden uzaklaştırılır.

Uzun süren bu maratondan sonra eski sibersahne netkolay versiyonu olarak yeni adresi olan http://www.sibersahnetkolay.com üzerinden hizmet vermektedir. Sahne boş kalmasın diye 4 kameralı sohbet hala aktif olarak çalışmakta, dileyenlerin kullanımına açık durumdadır.

TOPlist