Kategori arşivi: SiberSahne Omegle

Sibersahnemi yoksa CamZU’mu daha güzel

Sitemizin benzerlerinden olan camzu yabancı sohbet ağırlıklı olmasına ramen, Türk internet kullanıcıları tarafından seviliyor ve tercih ediliyor. Bizde bu durumu görünce oraya benzer bir kullanıcı arayüzü tasarlayabiliriz diye düşündük. Hemde tamamen türkçe olabilir. Bu konu ile ilgili camzuyu sevenler bize ulaşırsa ve yorum, mesaj atarsa seviniriz. Sibersahne olarak kendimizi geliştirmeyi seviyoruz. Biz sibersahneyi satın aldığımızdan beri ben ve 4 web tasarımcı arkadaşım ve toplamda 18 kişilik destek ekibim ile çalışıyoruz. Arkadaşlarımız sürekli siteyi geliştirmeye çalışıyorlar sağolsunlar. Okumaya devam et

KAMERALI SOHBET ÜYELİKSİZ

Üyeliksiz kameralı sohbet

Üye olmak çok kişinin zoruna gittiği için, giriş formu sadece takma isim yani nickname yazarak yada kafanıza göre, herhangi bir lakabınız var ise bunu yazarak giriş yapmanızı sağlıyacak şekilde düzenlendi. üyeliksiz kameralı sohbet, sohbete giriş yaparken bir takım bilgiler için ayrılmış alanlardaki boşlukları doldurmaktan hoşnut kalmayan ziyaretçilerimiz için, misafir girişi yada üye olmadan sohbete katılabilme özelliğini sunuyor.

Gold üyelik istemeyen kameralı canlı sohbet

Zaten gold üyelik istemeyen site sayısı bugün çok az iken, bizler bunuda size sunuyoruz. Tamamen ücretsiz ve gold üyeliksiz canlı sohbet odaları yanlızca adınızı yazarak, yada isterseniz onuda yazmadan sallama bir isimle katılımda bululabileceğiniz muhabbet kanallarına dönüştü. Tabi tüm alanlar böyle değil. Yine Kayıt olmadan giriş yapabileceğiniz gibi, dilerseniz kayıt olabilirsiniz. Kayıtlı üyelerimizde eskiden olduğu gibi kendi isimleri ile odalara katılabilirler.

Üyeliksiz kameralı sohbet üyeliksiz chat

Üye olmadan canlı sohbet farkları nelerdir?

Tabi üyeliksiz sitelere giriş yaptığınızda bunun dezavantajlarıda var, bunlardar ilki ve çok sık karşılaştığımız şu; Bir başka kullanıcının siz kameralı sohbet odaları içinde değilken, sizin rumuz ile giriş yaparak sohbet edebiliyor olması. Bunun sebebi ise; Size ait özel bir şifreniz olmadığı için, yani üye olmadığınız ve kullandığınız ismi kaydettirmediğiniz için o ismi isteyen herkes kullanabiliyor.

Bir başka dezavantajı ise bizim canlı sohbet kanalları için geçerli olmasa da, diğer bazı görüntülü sohbet siteleri, odaları sistemin tüm özelliklerinden %100 olarak faydalanılabilmesi için, üye kaydı zorunlu kılıyor. Eğer öyle olmazsanız, 2. sınıf ziyaretçi muamelesi görüyor ve sitenin tüm özelliklerini kullanamıyorsunuz.

4 KAMERALI CANLI SOHBET SİTESİ SİBERSAHNE

4 kameralı canlı sohbet

Muli webcam özelliği ile kullanıcı arayüzünde 4 kişi ile aynı anda hızlı, canlı sohbet etmenizi sağlayan sibersahne görüntülü sohbet sitesi 27/11/2013 tarihi ile yeni bir güncelleme yayınladı. Portalımıza üye olan kullanıcılarımız güncel yeni sibersahne sürümünü email adrelerine gelen linke tıkladıktan sonra, kullanıcı panelinden kendilerine özel bilgileri ile giriş yaptıktan sonra indirebilirler. Sibersahne script modern son kullanıcı arayüz geliştirmesinden sonra HD kameralı sohbet yapmaya olanak tanıyor. Elbette yenilikler sadece bununla sınırlı kalmadı. Eski sibersahne üyeliksiz sohbet odaları ile yenisinin arasındaki farklardan biraz bahsetmemiz gerekirse şöyle sıralayabiliriz.

HD Canlı Kameralı sohbet odaları

Önceden söz verdiğimiz gibi 4 kameralı sohbet siteleri için sibersahne script kullananlar artık internet hızları  elverdiği sürece HD kalitede akışkan ve çok net 1080p görüntülü sohbet yapabilecekler.

4 kameralı canlı sohbet sibersahne eski

Elbette yüksek hızlı internet bağlantısı olması anlık, görüntülü sohbet kanallarında video akış performansınızı çok olumlu yönde etkilemektedir.

Siber Sahne eski Versiyon

sibersahne eski siteSibeSahne‘nin eski versiyonunu isteyenler

Hatırlarsınız, bunu uzun zaman kullanmıştık. Hala bu versiyonumuza alışık olan üyelerimiz için eski tasarımız tekrar yayınlıyoruz. Dilerseniz eski siber sahne üzerinden giriş yapabilirsiniz. Yıllarca kullanıcılarımız eski sibersahneye alışık oldukları için bazıları yenilenen görüntüle alışamadıklarını bildiriyorlar. Bunun için bizde eski dostlarımızı kırmayarak  önceki tasarım ve kameralı sohbet odalarımızı devreye soktuk tekrardan.

eski-sibersahne