TUTKUAŞK

SiberSahne Oy Verin

TutkuAşk üzerinde çalıştık ve sistem artık hazır durumda buradan giriş yapabilirsiniz. Yoğun istek üzerine tutku aşk isimli aplikasyonu sizlere sunuyoruz. Tutkuaşk sistemimizin yenilikler şöyledir.

  • kameralı sohbet
  • sesli sohbet
  • ücretsiz görüntülü sohbet
  • üyeliksiz sohbet chat
  • hızlı arama ve otomatik arkadaş bulma
  • kişi eşleştirme ve yapay zeka sistemi

Sesli sistemi geliştiriyoruz hala, birçok bayan üyemiz  test yaptı bu konuda. Öernek olarak DJ’ler geldi ve müzik yaptılar, Bu sırada bazen seste kesintiler olabiliyor. Tutkuaşk biraz daha profesyonel hale geldiğinde, özelleştiğinde yazılımdan çok daha memnun kalacaksınız. Tutku aşk v.1.0.0 şuan çalışmakta ve birçok insan tarafından sohbet amaçlı olarak beta aşamasında kullanılmaktadır.

Tutkuaşk ile ilgili kullanıcı yorumları

Arkadaşlarımız tutkuaşkın çıkışı ile ilgili olarak bazı yorumları email olarak bize ilettiler bizde bunları burada şeffaf yayıncılık anlayışımız gereği yayınlayacağız. Tutkuaşk Kameralı sohbet eklentisinin modüle eklenmesinden sonra bazı üyelerimiz HD çözünürlüklerde sorun yaşamış olduklarınız belirttiler. Bunun sebebinin video chat sisteminde bazı codec (eklentilerin) gereksinim duyduğunu belirtmiştik. Hatta programın yardım bölümünde bunlar açıkça yazmakta.

Tutkuaşk kameralı sohbet ücretsiz mi?

Ücret konusuna gelince yazılım şuan açık kaynak open source olarak tarafımızca yazılmış ve herhangi bir ücret ödemeden kullanıcılarına kameralı görüntülü sohbet özelliği sağlamaktadır. Ve Tutkuaşk yazım projesi ücretsiz kalacaktır, herhangi bir kazanç gözetilmeksizin yazılmıştır.

tutkuaşk

4 thoughts on “TUTKUAŞK

  1. tutkuaşkı çok beğenerek kullanıyorum çok emek vermiş olduğunuz herhalinden belli, uğraşlarınız için teşekkür ederim, zaten program gelişmekte olduğu içinde yazıyor. Buna rağmen çok kaliteli kameralı sohbet yapılabiliyor. Tutkuaşk sayesinde şimdiden bir arkadaşlık sohbet ortamı oluşturduk. Gelecekte harikulade olacağına inanıyorum.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.